Если подробно описать творческий путь Владимира Ткаченко, то получится увесистая книга, полная приключений и переживаний. 
И здесь её пишем мы! ОФИЦИАЛЬНЫЙ ФОРУМ певца ВЛАДИМИРА ТКАЧЕНКО

Форум ЗАКРЫТ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум ЗАКРЫТ » ВСЕ о ВЛАДИМИРЕ! » ДЕНЬ РОЖДЕНИЯ ВЛАДИМИРА! ПОЗДРАВЛЯЕМ!!!


ДЕНЬ РОЖДЕНИЯ ВЛАДИМИРА! ПОЗДРАВЛЯЕМ!!!

Сообщений 301 страница 316 из 316

1

http://t.foto.radikal.ru/0706/b8/b7542b6b3ad2.jpg

С ДНЁМ РОЖДЕНИЯ, ДОРОГОЙ ВЛАДИМИР!!!!!!!!!!!!!!!!!

+5

301

Цю видатну "зустріч" я описувати не берусь, про неї дуже красномовно свідчать фотографії.  :love:
В двох словах це напевно прозвучало б так "нарешті ми знайшли один одного"))))))))))))))) Байрон спочатку понюхав Вову, потім притулився, як до рідного, а далі, незважаючи на своє мудре родословне ім'я (якого я так і не зап'амятала до кінця), почав лизати Вові руки, що на його собачій мові напевно означало- ти тепер від мене нікуди не дінешся, а я тим більше  :playful:
Ми всі були попереджені, що собака ще малесенький і без прививок, тому трогати його руками не дозволено було нікому. Ми вирішили, що і господаря краще не будемо "трогати руками", бо нас багато, а він один... Проте на радощах Вова сам всіх нас по черзі обнімав і навіть цілував у щічку, напевно все-таки ми зуміли його розвеселити і заставити забути втому від недоспаних ночей (у зв'язку з відкриттям сайту).
А далі пішла вітальна пісенька у нашому "хоровому" виконанні. Здогадайтесь яка? Звичайно, що Крокодила Гени (соліст - Бегемот Біггі). Я так захопилась співом, що і не помітила, як Вова теж приєднався до нашого "хору" зі сміхом і жартами. І тут "понеслось!..." Вова став справжньою дитиною (що? 29- це недитячий вік? неправда!- все залежить від настрою!!!!) Він почав нам демонструвати голосові можливості з допомогою гелієвої кульки- ці хвилини я не забуду ніколи, але і передати це просто неможливо - одним словом ми всі "угорали" зо сміху!!!!!

+4

302

Ще був віршик Марини у виконанні "маленької дівчики" Іrіs, яку Вова наполегливо вчив користуватися гелієвою кулькою. Проте найздібнішим "учнем" виявився Біггі, можете уявити його фразу "я говорю звичайним голосом" з легенями, повними гелію?))))))) Була гра типу "відгадай слово", де ми теж щиро насміялися з комічних поз і міміки ведучих...
Ми втратили почуття часу, хотілося, щоб прогулянка не закінчувалася ніколи. Добре, що хоч наш сценарист Лєна пам'ятала про обмеження в часі, вона й нагадала, що пора переходити до фотографій на пам'ять. Ну результат ви вже бачили! Фотоапарати були чи не у всіх! А мій ще чекає на мене дома! Надіюсь, там будуть не тільки смішні ракурси, а і буде що показати стороннім людям.... бо в мене таке враження, що організовуючи Вові "дитяче" свято, ми й самі поставали трішечки дітьми  :jumping:  :crazy:  :jumping:

+7

303

Спасибо, Люда, за описание ДР! Ты одна пока из всех, кто попытался это сделать по-настоящему. :cool:

0

304

Дякую Людмило, дуже красиво, лірично-романтично!!!

0

305

Бегемот написал(а):

Попрошу вещи называть своими именами! Не немножко ленивый,а конкретный ледацюга!

Мамадарагая, а ШО було б, если б Бигги був не "ледацюгой"? Страшно подумать. :playful:  :love: ...

Людмила Ветер написал(а):

Але це ще не все! Попробую додати відео- якщо не вмру зо сміху))

Людочка, это было так здорово, просто молодцы. А Бигги, кроме того, что "Ледацюга" :playful: , еще и очень достойно поет,  И вы все  большие молодцы, каждый внес свою маленькую лепту, а получился такой теплый праздник.

Людмила Ветер написал(а):

Ми втратили почуття часу, хотілося, щоб прогулянка не закінчувалася ніколи

taisa написал(а):

Дякую Людмило, дуже красиво, лірично-романтично!!!

Людусь, а ты и вправду романтик с лирическим уклоном :cool:

Людмила Ветер написал(а):

Тепер можна і поледачкувати, головне, що святкування організував на найвищому рівні позитиву!)))))))

Все, начиная с трапа и заканчивая Байроном-высший пилотаж. По-семейному, креативно и просто одновременно, а, главное угодили имениннику,а это то, к чему стремились и достигли..

+1

306

Людмила Ветер написал(а):

Але це ще не все! Попробую додати відео- якщо не вмру зо сміху)))))))))))))))))))))

Дякую Люда!!Переглянув!Ледь не луснув зо сміху,коли це все згадав! :cool:  :D  :rofl: Дійсно ,це було справжне свято!Насміялись,наспілкувались,напоздравлялись,надурілись і взагалі все було дуже кльово! :cool:

+5

307

Спасибо всем за фото и подробное описание Праздника, все просто замечательно!!! Красивые, веселые люди ; приятная, дружеская атмосфера- все наполнено теплом , светом и радостью! Видно по фото, что Вова очень доволен, получил такой заряд позитива и приятных эмоций! Все большие МО-ЛОД-ЦЫ!!! Подарок сверх всяких ожиданий, такое милое создание! Пусть растет веселым и здоровым,  приносит много радости хозяину, и будет его верным другом!

+6

308

А вот и компания для маленького Байрона! :D  Когда же пошалить, как не в детстве! :jumping:

http://images01.olx.ru/ui/5/70/23/1272357426_90406723_1----1272357426.jpg

Отредактировано Армани (2012-06-26 12:16:35)

+3

309

Бегемот написал(а):

Переглянув!Ледь не луснув зо сміху,коли це все згадав!

Аналогічно! Зізнаюсь, що є ще кілька відео, але не знаю, чи варто все виставляти? Там ми так багато дуріли))))))))))

+1

310

На Днепре явилось чудо
В час полуденной жары -
Пароходик и повсюду
Разноцветные шары.
Капитан на пароходе
Дал торжественный гудок,
В День Рождения Володи
Бигги - наш волшебник смог
Все устроить так красиво,
Чтобы праздник был у всех,
Генератор позитива -
Радость, шутки, дружный смех!
Не забыть чудесный, яркий
И счастливый этот час,
Вову с Байроном – подарком,
Этот день, собравший нас!

http://cs411416.userapi.com/v411416903/921/QpizmsUdaLk.jpg

Отредактировано marinaM (2012-06-29 18:12:13)

+7

311

Привет. Марина! Как всегда, классный стих!
А я даю ссылку:   29-й День рождения я буду помнить всю жизнь!

+6

312

Ссылка
У Владимира Ткаченко появилась новая симпатия
http://s1.uploads.ru/t/Z/4/c/Z4cIt.jpg

+6

313

Приятно, что наш праздник на теплоходе привлек внимание в интернет пространстве, а значит, позитивный информационный материал с именем Ткаченко увидят множество людей. Как здорово, что девочки не поленились сделать множество ярких и красивых  фотографий. Молодцы! :cool:

+4

314

ОДРИ написал(а):

Приятно, что наш праздник на теплоходе привлек внимание в интернет пространстве, а значит, позитивный информационный материал с именем Ткаченко увидят множество людей

Действительно, очень приятно! И что еще приятно удивило на Гаге-

Рейтинг Фан-клубов
Владимир Ткаченко 1076
Алексей Матиас 243

0

315

Людмила Ветер написал(а):

И что еще приятно удивило на Гаге-

Я утром на "девочках писала об этом феномене. В течение нескольких часов у Матиаса снялось более 1000 баллов :question:

0

316


Владимира хочу с днем рожденья поздравить,
И пожелать только радостных дней!
Что к поздравлениям общим добавить?
Чтоб становился сильней и смелей,

Чтобы готов был встречать перемены,
К лучшему только бывают они!
Чтоб не забыл ты родимые стены,
Счастья, здоровья, удачи, любви!

http://gifzona.com/p-cards/dr/cards/23.gif

+1


Вы здесь » Форум ЗАКРЫТ » ВСЕ о ВЛАДИМИРЕ! » ДЕНЬ РОЖДЕНИЯ ВЛАДИМИРА! ПОЗДРАВЛЯЕМ!!!